Добровільна сплата ЄСВ для пенсії: звертайтесь до фіскального органу

опубликовано 19.08.2019 в 08:07

Фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області нагадують, що Перелік документів, необхідних для укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, передбачено пп. 1 п. 2 розд. V Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 №449 «Про затвердження Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язове державне соціальне страхування».

Усі платники, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску з деяких видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, подають до державних фіскальних органів за місцем проживання:

• заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування або про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (одноразова сплата єдиного внеску) за формою згідно з додатком 3 до Інструкції №449;

• копію трудової книжки (за наявності);

• виписку з системи персоніфікованого обліку (ОК-5);

• копію документа, що посвідчує особу.

Детальну інформацію із зазначеного питання можна отримати в Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій.

Розповідайте про наш сайт: