Чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

опубликовано 21.03.2019 в 11:51

«17.04.2019 о 1000 в залі засідань міської радивідбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання до розгляду:

1) про виконання міського бюджету міста Мирноград за I квартал 2019 року.

Доповідач Сущенко І.В. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради-начальник фінансового управління;

2) про закінчення опалювального періоду 2018-2019 років.

Доповідач Конько Л.І. – начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради;

3) про стан роботи зі зверненнями громадян у ПП «Домінант-Сервіс» за 2018 рік та I квартал 2019 року.

Доповідач Скрипнік Т.М. – директор ПП «Домінант-Сервіс»;

4) про стан надання соціальних послуг сім’ям та особам, які опинились у складних життєвих обставинах за 2018 рік.

Доповідач Кецко О.О. – директор Мирноградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення