Чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

опубликовано 22.05.2018 в 16:02

«20.06.2018 о 1000 в залі засідань міської радивідбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

1) про підсумки роботи щодо легалізації зайнятості населення та заробітної плати за 5 місяців 2018 року.

Доповідач Томаза Т.О. – начальник відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про стан роботи зі зверненнями громадян в Управлінні соціального захисту населення Мирноградської міської ради за 2017 рік та Iквартал 2018 рік.

Доповідач Вострикова С.О. – начальник Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради;

3) про план роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради наIII квартал 2018року.

Прокопенко Л.І. – завідувач сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

4) про хід роботи здітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, за 5 місяців 2018 року.

Доповідач Смикова Г.А – начальник служби у справах дітей Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення