16.01.2018 о 14:00 в залі засідань міської радивідбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

опубликовано 22.12.2018 в 13:40

«16.01.2018 о 1400 в залі засідань міської радивідбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання до розгляду:

1) про заходи щодо організації виконання рішення Мирноградської міської ради «Про міський бюджет міста Мирноград на 2019 рік».

Доповідач Сущенко І.В. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради-начальник фінансового управління;

2) про стан роботи зі зверненнями громадян у Мирноградській центральній міській лікарні за 2018 рік.

Доповідач Хохлова Р.І. – в.о. головного лікаря Мирноградської центральної міської лікарні;

3) про затвердження графіку надання підприємствами, організаціями і установами описів справ на розгляд експертної комісії сектору з архівної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради у 2019 році.

Доповідач Кривощокова О.Б. – завідувач сектору з архівної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення