Оголошення про скликання виконкому у листопаді

опубликовано 24.10.2018 в 10:39

«21.11.2018 о 1000 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання до розгляду:

1) про схвалення Проекту міського бюджету м. Мирноград на 2019 рік та Прогнозу міського бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди.

Доповідач Сущенко І.В. – начальник Фінансового управління Мирноградської міської ради;

2) про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Мирноград на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019-2020 роки за 9 місяців 2018 року.

Доповідач Руденко С.В. – начальник відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

3) про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах Мирноградської міської ради за 9 місяців 2018 року та заходи щодо її поліпшення.

Доповідач Іноземцева В.Ю. – начальник відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

4) про виконання плану роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради заIIIквартал 2018 року.

Доповідач: Прокопенко Л.І. – завідувач сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.»

Оголошення для населення