Архів новин та подій


Інформація про діяльність Центру надання адміністративних послуг у м.Мирнограді за підсумками 2018 року

14.03.2019 15:03

Інформація про діяльність Центру надання адміністративних послуг у м.Мирнограді за підсумками 2018 року

Детально про роботу Центру надання адміністративних послуг у м.Мирнограді (контакти, перелік адміністративних послуг, графік роботи) можна ознайомитись за посиланням: http://dimitrov-rada.gov.ua/admin-uslugi.htmlНа блокпості в районі проведення операції Об'єднаних сил затримано бойовика збройних формувань РФ

13.03.2019 10:19

На блокпості в районі проведення операції Об'єднаних сил затримано бойовика збройних формувань РФ

12 березня на одному з блокпостів в районі проведення операції Об’єднаних сил працівниками Національної поліції України зі складу ОС було затримано бойовика 4 окремої мотострілецької бригади 2 АК окупаційних військ громадянина Б.


У частинах та підрозділах Об'єднаних сил не припиняються заняття з тактичної медицини

13.03.2019 10:18

У частинах та підрозділах Об'єднаних сил не припиняються заняття з тактичної медицини

В підрозділах, які знаходяться на передових позиціях, триває підготовка військовослужбовців з основ тактичної медицини. Професійні медики щодня займаються з невеликими групами військових, аби вони вдосконалили свої знання і навички. За словами лікарів, усе це в разі потреби має допомогти бійцю вижити на полі бою чи врятувати його побратима.


Український інститут національної пам’яті
Інформаційні матеріали до 5-річчя від початку збройної агресії Російської Федерації проти України

13.03.2019 10:12

Український інститут національної пам’яті Інформаційні матеріали до 5-річчя від початку збройної агресії Російської Федерації проти України

“Урок відваги, який ви дали всьому світові в лютому п'ять років тому, змінив нас усіх. Україна показала, що варто бути сміливим і сповненим гідності, що героїзм може бути чимось більшим, ніж суто моральним закликом, що це може бути ключем до перемоги. Багатьом людям на світі, приниженим і поневоленим, ви дали найбільший дар – надію на те, що і для них, слабких сьогодні, настане день перемоги”.

Із промови Дональда Туска у Верховній Раді України 19 лютого 2019 рокуПро перерахунок пенсії з 01.03.2019

06.03.2019 20:24

Про перерахунок пенсії з 01.03.2019

У відповідності до ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» проведено масовий перерахунок відповідно до показників інфляції і зростання зарплат в країні, тобто осучаснення пенсій.


До уваги підприємців міста

05.03.2019 20:36

До уваги підприємців міста

Екологічна ситуація

Атмосферне повітря — один з основних життєво важливих елементів навколишнього природного середовища, який є необхідною фізичною і біологічною умовою існування людини та джерелом життя на Землі. Від його якості залежить здоров'я людини. Атмосферне повітря також має важливе економічне значення.

Водночас на стан та склад атмосферного повітря впливають два головні фактори: внесення в атмосферу забруднюючих речовин через різноманітні джерела і шкідливий фізичний вплив на нього. Викиди від стаціонарних джерел порушують оптимальний стан повітря, що негативно впливає на здоров'я людей, на стан і розвиток тварин і рослин.


До відома страхувальників

05.03.2019 20:16

До відома страхувальників

Доводимо до Вашого відома, що виконавча дирекція Фонду соціального страхування України відкликала листи від 19.02.2018. № 2.4-17-565 та від 28.02.2018. № 2.4-17-697, якими починаючи з 01.03.2018 було призупинено проведення планових виїзних перевірок та запроваджено постійний моніторинг даних страхувальника про призначення допомоги по соціальному страхуванню на стадії прийняття заяв-розрахунків, а також повідомила наступне. З II кварталу 2019 р. планується відновлення планових виїзних перевірок страхувальників. При плануванні перевірок на 2019 рік буде забезпечено проведення не більше однієї планової перевірки страхувальника протягом року шляхом узгодження графіків спільних перевірок щодо дотримання порядку використання страхувальниками страхових коштів Фонду та стан умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань. План-графік буде оприлюднено на регіональних веб-сторінках офіційного веб-порталу Фонду.


Розповідайте про наш сайт: