Архів новин та подій


УВАГА! ЗМЕНШЕНО НОРМИ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ З ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ!!!

10.01.2018 10:04

УВАГА! ЗМЕНШЕНО НОРМИ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ З ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ!!!

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради доводить до відома, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №409 від 06.08.2014 року «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» з 01.01.2018 року встановлено такі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії для користування послугами з електропостачання у житлових приміщеннях (будинках):


Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради повідомляє

10.01.2018 10:03

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради повідомляє

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради повідомляє про набрання чинності положення частини другої статті 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», якими передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника, соціальну пенсію або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, що не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».


Альтернатива газовому опаленню

09.01.2018 14:38

Альтернатива газовому опаленню

Все частіше по всьому світу для опалення приватних будинків використовуються альтернативні джерела енергії.

Останнім часом у всьому світі спостерігається стійка тенденція до підвищення вартості теплопостачання (опалення та гаряче водопостачання) і багатоквартирних та приватних житлових будинків.

Подібна ситуація є наслідком зменшення запасів газу, є одним з основних видів палива.

На цьому тлі найбільш перспективним напрямком є пошук і впровадження альтернативних джерел опалення, що дозволяють не тільки знизити частку використання природного газу для вироблення теплової енергії, але і забезпечити надійне, ефективне і досить економічне функціонування даної системи.
Шановні мирноградці!

28.12.2017 08:42

Шановні мирноградці!

Напередодні новорічних свят варто пам'ятати про те, що феєрверки є вогне- та вибухонебезпечними виробами і вимагають підвищеної уваги під час використання. На жаль, піротехніка не завжди буває якісною і не завжди відповідає вимогам, що пред‘являються до неї.Орієнтовний графік

28.12.2017 08:30

Орієнтовний графік

проведення засідань постійних депутатських комісій по підготовці до чергової сесії Мирноградської міської ради VII скликання


Профілактика сказу

26.12.2017 13:01

Профілактика сказу

Сказ вважається одним з найнебезпечніших інфекційних захворювань у світі.

Сказ - вірусне інфекційне зоонозне захворювання з контактним механізмом передачі збудника, що уражує центральну нервову систему з летальним результатом.

Люди порівняно стійкі до вірусу сказу. Однак при підозрі на сказ в профілактичних цілях застосовується пасивна імунізація, ще до уточнення діагнозу сказу.


Розповідайте про наш сайт: