Архів новин та подій


Сільські амбулаторії Донеччини отримали 23 автомобілі

28.11.2019 09:01

Сільські амбулаторії Донеччини отримали 23 автомобілі

Сьогодні у Краматорську відбулось вручення службового автотранспорту медичним працівникам закладів охорони здоров’я первинного рівня, які працюють у сільській місцевості. Участь у заході взяв заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшников та директор департаменту охорони здоров’я Юрій Узун. Це дуже важлива подія для сільської медицини. У 2018 році Уряд країни запланував амбітний проєкт «Сільська медицина». Для цього Верховна Рада України прийняла закон про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості. Цей закон є частиною медичної реформи та дає місцевій владі можливість проблеми сільської медицини. Особливо це важливо для мешканців Донеччини, адже 25% населення регіону проживає в сільській місцевості.


У Донецькій ОДА презентували досвід Немеччини у питанні реструктуризації вугільної промисловості

28.11.2019 08:59

У Донецькій ОДА презентували досвід Немеччини у питанні реструктуризації вугільної промисловості

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшников провів робочу зустріч з делегацією організації «Центр гуманітарного діалогу», під час якої були обговорені питання реорганізації вугільних шахт Донецької області та впливу шахтних вод на стан екології у регіоні.

Міжнародний експерт з питань реструктуризації вугільної промисловості доктор Рольф Петрі розповів про досвід Німеччини у ліквідації вугільних шахт та подальшого поводження з шахтними водами.


Український донецький куркуль

27.11.2019 14:45

Український донецький куркуль

У рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в м. Мирноград на 2019-2020 роки за підтримки міського голови Олександра Брикалова та депутатів Мирноградської міської ради, з урахуванням Порядку використання коштів обласного та місцевого бюджетів, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва на реалізацію проектів на території м. Мирноград протягом 2017 – 2018 років фінансову підтримку отримали 5 переможців конкурсного відбору «Український донецький куркуль» за проектами: «Модернізація виробництва швейних виробів»; «Міні – виробництво з переробки сільхозпродукції в вигляді напівфабрикатів»; «Рекламне агентство. Оперативна поліграфія»; «Кабінет апаратного лікування, консультації та діагностики зору»; «Вироблення швейних виробів та перетяжка м’яких меблів». Всього було реалізовано проектів на загальну суму 2 466,9 тис. грн., в т. ч. за рахунок міського бюджету на суму 937,9 тис. грн.


Павло Кириленко взяв участь у Земельному форумі на Луганщині

26.11.2019 10:02

Павло Кириленко взяв участь у Земельному форумі на Луганщині

22 листопада у Сєвєродонецьку відбувся Земельний форум, у якому взяли участь заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, уповноважений президента України по земельним питанням Романа Лещенка, голова Донецької ОДА Павло Кириленко та очільник Луганської ОДА Сергій Гайдай.

Під час форуму з фермерами, представниками сільських громад Донеччини та Луганщини обговорили питання, пов'язані з відкриттям ринку землі.


Запрошуємо взяти участь у національній практичній конференції «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами»

25.11.2019 08:55

Запрошуємо взяти участь у національній практичній конференції «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами»

05 грудня 2019 року в місті Краматорськ відбудеться національна практична конференція «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами».

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.Вебпортал Пенсійного фонду України. Вимоги конфіденційності при активації облікового запису.

22.11.2019 14:04

Вебпортал Пенсійного фонду України. Вимоги конфіденційності при активації облікового запису.

Порядок реєстрації користувачів на Веб-порталі визначений Положенням про організацію прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України, затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 30.07.2015 №13-1 (із змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18.08.2015 за № 991/27436.


Виконавчий комітет Мирноградської міської ради проводить конкурс на придбання 1 однокімнатних упорядкованих квартир

22.11.2019 08:11

Виконавчий комітет Мирноградської міської ради проводить конкурс на придбання 1 однокімнатних упорядкованих квартир

І.Вимоги до житла:

Однокімнатна квартира, тепла, суха.

Наявність:

 • Водопостачання, електропостачання та опалення;
 • Засоби обліку на воду та електроенергію;
 • Пластикові вікна та труби;
 • Вхідні двері;
 • Сантехніка (унітаз, раковина, ванна або душева кабіна);
 • Двері в квартирі для кухні, санвузла та ванної кімнати;
 • Стіни та стеля у задовільному стані (пофарбовані, обклеєні шпалерами);
 • Підлога в задовільному стані (бажано з покриттям - лінолеум);
 • Балкон – в задовільному технічному стані.

Розпорядженням міського голови від 12.11.2019 № 297р проведено повідомну реєстрацію змін і доповнень до колективного договору

21.11.2019 16:05

Розпорядженням міського голови від 12.11.2019 № 297р проведено повідомну реєстрацію змін і доповнень до колективного договору

Розпорядженням міського голови від 12.11.2019 № 297р проведено повідомну реєстрацію змін і доповнень до колективного договору Центрального штабу Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості.

Колективні договори для реєстрації необхідно подавати до Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Л.Чайкіної, 32, к. 10, контактний телефон 7-60-40


Вебпортал для роботодавців! Можливості та переваги!

21.11.2019 11:55

Вебпортал для роботодавців! Можливості та переваги!

Як роботодавцю отримати довідку про трудовий та страховий стаж робітника?

 1. Зайти на вебпортал електронних Послуг Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua з використанням кваліфікованого Електронного підпису (КЕП).
 2. Вибрати «Запити на отримання електронних документів» та в меню обрати «Довідка про трудовий та страховий стаж»
 3. Заповнити Новий запит на отримання інформації про свого співробітника.
 4. Підписати дані страхувальника та відправити запит до Пенсійного фонду.
 5. Стан розгляду звернення можна переглянути у пункті «Статус звернення» розділу «Звернення». Після обробки звернення, роботодавцю буде надіслано документ у форматі pdf та електронний документ, підписаний КЕП ПФУ, який є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органі ПФУ.

Розповідайте про наш сайт: