Архів новин та подій


Слово генерала. Командувач ООС Сергій Наєв розповів, як Росія готує ймовірний наступ

28.01.2019 15:20

Слово генерала. Командувач ООС Сергій Наєв розповів, як Росія готує ймовірний наступ

Сергій Наєв, командувач Об'єднаними силами на Донбасі, попереджає про підготовку наступу Росії і одразу ж заспокоює: українська армія завдяки підтримці США та освоєнню високих технологій готова відбити атаку супротивника.


На Донеччині поліцейські зі складу Об'єднаних сил вилучили вибухівку та арсенал боєприпасів

28.01.2019 15:18

На Донеччині поліцейські зі складу Об'єднаних сил вилучили вибухівку та арсенал боєприпасів

ідділом Національної поліції ОКП Об’єднаних сил за участі поліцейських Донецького управління Департаменту внутрішньої безпеки та Торецького відділу поліції ГУМП Донецької області в ході проведення оперативних заходів щодо виявлення та документування незаконного обігу наркотичних засобів, зброї та вибухівки, 25.01.2019 року на горищі нежилого будинку у м. Торецьк, було виявлено схрон боєприпасів у кількості: 30 шт. РПГ-7; 20 шт. гранат Ф-1; 2918 набоїв 5,45 мм та 7,62 мм.


Уми, серця і шоколад

28.01.2019 08:40

Уми, серця і шоколад

На шляху до Авдіївки, прифронтове місто, яке постійно потрапляє в новини через обстріли і жертв, Наєв розповідає про те, як українським військам вдалося відтіснити російську армію подалі від міста, на кілька кілометрів ближче до Донецька. Багато жителів Авдіївки, які виїхали у 2014-му році, повернулися.


Генерал Наєв: Україна готова до нападу Росії

25.01.2019 14:43

Генерал Наєв: Україна готова до нападу Росії

Генерал-лейтенант Сергій Наєв, Командувач об'єднаних сил, який бореться з російською агресією на сході країни, переконаний, що Москва готує нові напади на Україну, але впевнений, що його сили зможуть протистояти будь-яким російським діям.


Ключ до успіху

25.01.2019 09:22

Ключ до успіху

Українські збройні сили поступаються Росії кількісно, проте, підкреслює Наєв, якісна підготовка допомагає нівелювати цю нерівність. «Як командуючий Об’єднаними силами я вважаю, що наша головна перевага – готовність до оборони», - каже він.

«Головним на війні бойова готовність рядового солдату – людини, яка за необхідності зобов’язана дати відсіч ворогу, відкрити вогонь та знищити його. Навчання – ключ до того, щоб кожен солдат міг якісно виконувати свої обов’язки. З рештою, все залежить від цих людей, які щодня ризикують життям задля захисту країни», - підкреслює генерал.


Увага! Штормове попередження!

24.01.2019 13:33

Увага! Штормове попередження!

За даними Укргідроміцентру, в Донецькій області, очікується ускладнення погодних умов: 24 січня сніг з переходом в дощ, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу; пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини.


​Веб-портал Пенсійного фонду України: як зареєструватися і з якою метою?

22.01.2019 15:14

​Веб-портал Пенсійного фонду України: як зареєструватися і з якою метою?

Веб-портал Пенсійного фонду України надає можливість кожному громадянину контролювати свого роботодавця: чи сплачує роботодавець кошти до Пенсійного фонду, чи вірно відображені індивідуальні дані. Доцільно також перевірити зарахований страховий стаж, адже це безпосередньо впливає на величину майбутньої пенсії.


Особлива увага щодо підтримки захисників з боку держави

22.01.2019 09:21

Особлива увага щодо підтримки захисників з боку держави

У Краматорську відбулася зустріч Командувача об'єднаних Сил генерала-лейтенанта Сергія Наєва з Міністром України у справах ветеранів Іриною Фріз.

Під час зустрічі, серед іншого, сторони приділили особливу увагу вдосконаленню вирішення механізму надання статусу Учасника бойових дій членам добровольчих батальйонів та більш ефективної медико-психологічної реабілітації учасників АТО та ООС.На Донеччині відбулася нарада щодо розбудови Центрів безпеки громадян

17.01.2019 08:57

На Донеччині відбулася нарада щодо розбудови Центрів безпеки громадян

16 січня у м. Краматорськ під головуванням керівника Донецької ОДА Олександра Куця відбулася робоча нарада з питань перспектив реалізації Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2019 рік в частині створення умов для захисту населення від надзвичайних ситуацій на території об’єднаних територіальних громад, а саме розбудови Центрів безпеки громадян Також під час обговорили можливі ризики під час реалізації заходів.

Розповідайте про наш сайт: