опубликовано 30.01.2019 в 15:02

"Фантом" — спеціальний підрозділ податкової міліції Державної фіскальної служби України, що займається боротьбою з економічною злочинністю та контрабандою вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей.

На сьогодні співробітники підрозділу ДФС, які залучені до складу Об'єднаних сил та виконують обов’язки у складі фіскальних нарядів на 6 контрольних пунктах в’їзду-виїзду розташованих на лінії розмежування що проходить по території Донецької та Луганської областей.

Щомісячно на контрольних пунктах в’їзду-виїзду здійснюється огляд та пропуск понад 155 тис. транспортних засобів та 1,2 млн. громадян.
Співробітниками підрозділу ДФС, які залучені до складу Об'єднаних сил кожний місяць фіксується близько 170 фактів порушення порядку переміщення товарів до/з району проведення операції Об’єднаних сил та з незаконного обігу вилучаються товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю від 20 до 30 млн. гривень.

Разом переможемо!

Слава Україні!