​Переваги виплати пенсії через банківські установи

опубликовано 29.01.2019 в 11:33

Пенсія – це заслужений відпочинок. І не варто витрачати час, щоб щомісяця ходити на пошту, або кілька днів підряд сидіти вдома, щоб отримати очікувану пенсію.

Щороку Пенсійний фонд України визначає перелік банків, які можуть надавати послуги з виплати пенсій. За умовами договору з банками, відкриття та обслуговування пенсійного рахунку має бути безкоштовним, а пенсію банк повинен зараховувати на рахунок протягом дня. У цьому умови усіх банків однакові.

Пенсіонер сам може вибирати банк та зручне для нього відділення поблизу дому, тощо. Треба також звернути увагу й на кількість банкоматів, розташованих у місті або в районі, щоб також не витрачати час на пошуки, де можливо зняти пенсію. Отож Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України пропонує пенсіонерам, для зручності та своєчасності отримувати пенсії через установи банків.

Установи банків не тільки забезпечують видачу належних одержувачу виплат у зручний саме для нього час, але й сприяють процесу накопичення пенсіонерами коштів, оскільки залежно від тривалості зберігання їх на поточному рахунку збільшується сума нарахованих відсотків.

Покровським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України укладені договори на 2019 рік з наступними банками:

-ПАТ «Укрсиббанк»;

-ПАТ «Пумб»;

-ПАТ «Ощадбанк»;

-АТ «Райффайзен БанкАваль»;

-ПАТ КБ «Приватбанк»;

-ПАТ «Агріколь»;

-ПАТ «Альфа Банк»;

-АТ «ТАСКОМБАНК», які раді бачити пеніонерів своїми клієнтами.

Заяву про виплату пенсій в обраному банку можливо подати як в відділенні банку, так і до управління Фонду за місцем проживання. До заяви додаються копії паспорту, пенсійного посвідчення та довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру.

Для пенсіонерів основним завданням залишається правильно обрати банк, в якому його будуть влаштовувати умови обслуговування, та відкрити в ньому поточний рахунок.

В. о. начальника

Покровського