Чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

опубликовано 23.01.2020 в 10:35

«19.02.2020 о 1000 в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання до розгляду:

1) про затвердження Плану заходів щодо наповнення міського бюджету міста Мирноград у 2020 році, ефективного і раціонального використання коштів міського бюджету.

Доповідач Ірина Сущенко – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління;

2) про стан роботи зі зверненнями громадян у ПП «ПЖФ «Гарант-сервіс» за 2019 рік.

Доповідач Олена Лапіна – директор ПП «ПЖФ «Гарант-сервіс»;

3) про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах Мирноградської міської ради у 2019 році та заходи щодо її поліпшення.

Доповідач Вікторія Іноземцева – начальник відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

4) про виконання плану роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради за IV квартал 2019 року.

Доповідач Людмила Прокопенко – начальник організаційного відділу Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення