​Про організацію виїзних прийомів громадян за місцем проживання,які за станом здоров'я не мають можливості особисто звернутисьдо управління Пенсійного фонду

опубликовано 11.10.2018 в 09:08

Про організацію виїзних прийомів громадян за місцем проживання,

які за станом здоров'я не мають можливості особисто звернутись

до управління Пенсійного фонду

Робота Покровського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області спрямована на вдосконалення організації обслуговування громадян, підвищення якості надання послуг, розвитку дистанційних форм обслуговування громадян. Вже давно в практику роботи управління надійно увійшла система виїзних прийомів громадян за місцем проживання та відвідування на дому осіб з особливими потребами, осіб з інвалідністю та осіб, яким виповнилося 80 і більше років.

Тож, нагадуємо, що люди похилого віку,люди, які тяжко хворі, інваліди загального захворювання, які за станом здоров'я не мають можливості особисто звернутись до органів Пенсійного фонду, можуть запросити фахівців відділів обслуговування громадян № 1 та № 2 Покровського об'єднаного управління Пенсійного фонду України здійснити виїзний прийом за місцем проживання таких громадян за телефонами:

- для жителів м. Покровська та Покровського району (06329) 2-41-86;

- для жителів м. Мирнограду (06239) 6-44-15

або за адресами:

-м. Покровськ, вул. Центральна, буд. 154,каб.8;

- м. Мирноград, вул. Центральна, буд. 13, каб. 113.

В. о. начальника Покровського

об’єднаного управління