Семінар для платників Олександрівщини: актуально та корисно

опубликовано 13.02.2020 в 11:00

Нещодавно фахівцями Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області у смт. Олександрівка проведено семінар для платників податків – юридичних осіб, на якому обговорювалися новації податкового законодавства, питання легалізації найманої праці та декларування доходів, отриманих у 2019 році.

Зокрема, державні службовці звернули увагу, що при формуванні звітності за 2019 рік слід врахувати зміни до податкової декларації з податку на прибуток, внесені наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2019 № 481.

Також, податківці наголосили, що Законом України від 18 грудня 2019 року №391-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо покращення адміністрування акцизного податку» внесено зміни, у т.ч. до Закону України від 19 грудня 1995 року № 481 (далі – Закон), яким встановлено, що суб’єкти господарювання, що здійснюють зберігання пального, що не реалізовується іншим особам і використовується виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки, копії документів, передбачених ст.15 цього Закону, не подають. Такі суб’єкти господарювання у заяві зазначають про використання пального для потреб власного споживання чи переробки, загальну місткість резервуарів, що використовуються для зберігання пального, та їх фактичне місцезнаходження, а також фактичне місцезнаходження ємностей, що використовуються для зберігання пального. Зазначені зміни набрали чинності з 29 грудня 2019 року.

Фахівці ГУ ДПС у Донецькій області проінформували про основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація). Звернули увагу, що підлягають декларуванню, зокрема, доходи від продажу власної сільськогосподарської продукції, якщо сукупний розмір земельних часток (паїв), виділених в натурі (на місцевості), перевищує 2 гектари. Розповіли також про пособи та граничні строки подання Декларації.

В ході заняття платники отримати відповіді на запитання, що виникали під час заходу.

Покровсько-Добропільське управління

ГУ ДПС у Донецькій області

Розповідайте про наш сайт: