Створимо своє місто привабливим разом!

опубликовано 15.06.2020 в 08:01

Виконавчий комітет Мирноградської міської ради повідомляє, що відповідно до розпорядження міського голови від 24.01.2020 № 27р «Про проведення міського конкурсу «Створимо своє місто привабливим разом!» з 04.05.2020 по 31.07.2020 проводиться ІІ етап міського конкурсу «Створимо своє місто привабливим разом!» (далі - Конкурс) на тему «Гордість міста Мирноград» за номінаціями:

1) «Героїчний вчинок міста» (відзначаються особи з числа учасників АТО (ООС), представників Збройних Сил України, працівників органів внутрішніх справ, Служби безпеки України та представників відповідних структурних підрозділів Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, особи, які відзначилися героїчним вчинком, які співпрацюють з органами місцевого самоврядування і є опорою та підтримкою громади);

2) «Меценатство. Милосердя. Благодійність.» (надання благодійної допомоги, значний внесок у соціально-економічний та культурний розвиток міста та інші)

3) «Юний талант. Активна молодь» (особи — представники талановитої молоді, які протягом року відзначилися в будь-якій сфері діяльності, беруть активну участь у суспільно-політичному житті та справах громади);

4) «Кращий платник податків малого та середнього бізнесу» (платники податків, які найбільше сплатили до Зведеного бюджету всіх видів податків і зборів);

5) «Відкриття року» (реалізація інвестиційних проектів);

6) «Новинка року» (вид діяльності, значимість міста, новий ексклюзивний товар або послуга, реклама, проведення акцій та презентацій та інші).

7) «Дбайливий господар» (в номінації беруть участь підприємства та організації, які надають комунальні послуги, ОСББ).

Нагадуємо, що У ІІ етапі Конкурсу можуть взяти участь повнолітні громадяни України, у тому числі які є власниками малих підприємств або підприємці - фізичні особи, що зареєстровані у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (згідно з Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань») у місті Мирноград.Висування кандидатур на присвоєння звання «Гордість міста Мирноград» здійснюється гласно, об’єктивно трудовими колективами, громадськими організаціями, осередками політичних партій, об’єднаннями громадян, іншими категоріями населення та організаційними спілками тощо. Само висування на присвоєння звання «Гордість міста Мирноград» не розглядаються.

З Положенням про Конкурс можна ознайомитися за посиланнями (https://www.facebook.com/myrnohradrada/photos/a.1439759266049042/2985403558151264/?type=3&theater); (http://dimitrov-rada.gov.ua/public-information/document/pro_provedennya_miskogo_konkursu_stvorimo_svoe_misto_privablivim_razom__011058021620.html)