Управління соціального захисту повідомляє

опубликовано 23.11.2017 в 11:40

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради повідомляє, що з 01.01.2018 року набирає чинності пункт 24 Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам, закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854, в частині виплати грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів щороку, громадянам, віднесеним до категорії 1, одному із батьків дитини з інвалідністю або особи, яка їх замінює, у разі відмови від отримання санаторно-курортного лікування або відпочинку.

Відповідно до п. 1 постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 року № 838 “Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” середня вартість путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, визначається Міністерством соціальної політики щороку з розрахунку 35 відсотків розміру одного прожиткового мінімуму, встановленого законом на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність (із заокругленням до однієї гривні). Відповідно до проекту Закону України “Про Державний бюджет на 2018 рік” рівень прожиткового мінімуму для осіб,які втратили працездатність, з 1 січня 2018 року встановлений на рівні 1373 грн., тобто середня вартість путівки для виплати грошової компенсації замість путівки у 2018 році орієнтовно складатиме 481,0 грн.