Веб-портал для роботодавців!

опубликовано 01.11.2018 в 13:27

Веб-портал для роботодавців!

Нові можливості!

Питання з пенсійного забезпечення завжди мають актуальний характер. У наш час, володіти достовірною інформацією – дуже важливо. Особливо кoли її можливо отримати у зручніший і оперативніший спосіб. Саме таким інформаційним ресурсом є Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

При аутентифікації на Веб-порталі portal.pfu.gov.uaюридичної особи або фізичної особи - підприємства за ЕЦП (електронно - цифровий підпис) надано можливості:

- перегляду даних щодо сплати страхових внесків та відомостей стосовно наявної заборгованості по сплаті страхових внесків, пені, штрафів тощо до органів Пенсійного фонду України та надано доступу до інформації, поданої страхувальником про застрахованих осіб.

Для входу в режим перегляду даних страхувальника реалізовано пункт головного меню особистого кабінету «Налаштування - Профіль користувача» або посилання на назві страхувальника;

- перегляду звітності, поданої страхувальником.

Для цього реалізовано пункт меню «Звітні відомості», по входу вякий користувач отримує повну інформацію по всіх звітах, поданих страхувальником з 01.01.2011 року;

- отримувати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом за формою ОК-7 за період перебування застрахованих осіб у трудових відносинах зі страхувальником; довідкок про страховий стаж застрахованої особидля призначення страхових виплат. Ця інформація необхідна для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні).

Подача звернень на отримання довідок реалізовано з пункту головного меню «Звернення на отримання електронних документів».

Увійти до особистогокабінету роботодавець можечерез електронно-цифровий підпис або звернувшись до Покровського об’єднаного управліннядля реєстрації та отримання консультацій.

Користуйтеся новими зручними сервісами Веб-порталу Пенсійного фонду України!

Начальник Покровського

об’єднаного управління

Пенсійного фонду України

Н. В. Аржавітіна

Розповідайте про наш сайт: