з 12 березня 2020 року діють нові форми реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг

опубликовано 23.03.2020 в 11:18

Олександрівської ДПІ Покровсько-Добропільського управління Головного управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що наказом від 11.03.2020 № 58 Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби України затверджено Договір про надання електронних довірчих послуг та нові форми реєстраційних документів:

Реєстраційна картка для фізичної особи;

Реєстраційна картка для юридичної особи;

Додаток до Реєстраційної картки для юридичної особи;

Заява про зміну статусу кваліфікованого сертифіката відкритого ключа;

Додаток до заяви про зміну статусу кваліфікованого сертифіката відкритого ключа.

Тому, звертаємо увагу фізичних осіб – підприємців, що з метою створення належних умов для функціонування реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій, кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач) з 12 березня 2020 року формуються кваліфіковані сертифікати електронної печатки для РРО, які почнуть діяти після набрання чинності Закону України «Про внесення змін до Закону України від 20.09.2019 № 128-IX «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон)

Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів можливо у розділі «Отримання електронних довірчих послуг» на офіційному інформаційному ресурсі Надавача https://acskidd.gov.ua

Державна податкова інспекція