Запрошення до участі у процедурі закупівлі UERP/DN2A_30 від 07.10.2019

опубликовано 07.10.2019 в 13:06

Управління комунальної власності Мирноградської міської ради запрошує підрядників з доброю репутацією до участі у процедурі закупівлі на здійснення технічного нагляду за проєктом: «Реконструкція нежитлової будівлі для розміщення адміністративних установ та організацій, розташованої за адресою: мікрорайон Молодіжний, 37б, м. Мирноград Донецької області (перепланування приміщень)» (ID Субпроекту: DN2A_30).

Форми для участі можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул.Центральна, б.9, каб. 1, м.Мирноград, Донецької області, 85327, ukv_mirnograd17@ukr.net.

Пропозиція у паперовій формі має подаватися у запечатаному конверті з чітким надписом «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». Пропозиція для тендеру № UERP/DN2A_30. Відкривається лише отримувачем». На конверті потрібно також зазначити назву та адресу учасника. Пропозиція подається особисто, надсилається кур’єрською службою або рекомендованим листом за вищенаведеною адресою до 17:00 години 17 жовтня 2019 року.

Додатково, електронну копію поданої пропозиції, в тому числі усіх супровідних документів, потрібно направити на електронну адресу ukv_mirnograd17@ukr.net, збережену у форматі PDF та захищену від змін паролем. Електронна та паперова версії повинні бути ідентичні та подаватися не пізніше кінцевого терміну подання, що зазначений вище. Виявлення Замовником вірусу на електронному носії або будь-яких розбіжностей між паперовою та електронною версіями може призвести до відхилення пропозиції.

Тендерний комітет чи окремо створена комісія здійснюють співбесіду з учасниками та приймають рішення щодо визначення переможця.

Дане Запрошення до участі не зобов’язує нас приймати рішення щодо визначення переможця, покривати будь-які витрати, що виникли під час підготовки пропозиції, або укладати договір про надання послуг, що пропонуються.