Завершився відбірний етап регіональних змагань VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

опубликовано 18.06.2018 в 08:35

13 червня 2018 року в м.Бахмуті на базі комунальної установи спортивно-оздоровчого комплексу «Металург» пройшли відбірні регіональні змагання серед потерпілих на виробництвіVІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

Мирноградське міське відділення УВД ФССУ в Донецькій області було представлене командою з 10 учасників на чолі з начальником відділення Чернишовою Р.А. Серед учасників змагань були представники різних професій, але всіх їх об’єднує одне – любов до спорту та віра в себе. Хтось приймав участь у змаганнях не вперше, але були й новачки. Команда гідно виступила у всіх видах спорту та за результатами змагань були визначені лідери в особистому заліку. Настільний теніс: Волков П.І. – 2 місце, Самусенко М.М. – 3 місце, Поповська С.С. – 2 місце. Бомбаскет – Хороших І.І. – 2 місце. Дартс – Братухіна І.Д. – 3 місце. Армспорт – Братухін О.В. – 3 місце. Переможці нагороджені кубками, медалями та почесними грамотами, а кожен спортсмен отримав диплом управління ВД ФССУ в Донецькій області за активну участь у регіональних змаганнях шостої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» та блокнот з ручкою для запису своїх спортивних досягнень.

Команда з м.Мирноград з гарним настроєм покинула м.Бахмут та поставила перед собою ціль – в наступному році завоювати ще більше нагород та вийти у фінальний етап змагань!

Начальник Мирноградського міського відділення                                                                   Чернишова Р.А.