Пенітенціарії Мирнограда та активісти патріотичного руху Донбасу підготували відео до Дня захисника України

Опубликовано 12.10.2016

7 жовтня 2016 року закінчились зйомки відеоролика до Дня захисника України, які були організовані Мирноградським міським відділом кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області та активістами Українського Патріотичного Руху Донбасу на базі загальноосвітньої школи-інтернат Мирноградської міської ради.

Співробітники кримінально-виконавчої інспекції та активісти патріотичного руху підготували дітей до зйомок, розучили з ними гарний вірш про Україну, який розкрив всю її величність, красу та продемонстрував любов молодшого покоління українців до Батьківщини, а також підготували сценарій відео.

Відео зняте з метою підняття бойового духу, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, укріплення їх патріотичного настрою і, на сам перед, привітання зі святом. Відео буде змонтовано напередодні самого Дня захисника України, розміщене у соціальних сітях в групі Українського Патріотичного Руху Донбасу, а також передане нашим бійцям для перегляду.

Старший інспектор Мирноградського міського відділу

кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України