Екскурсія засуджених Мирнограда до шахти «Центральна»

Опубликовано 29.07.2016

28 липня 2016 року співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції організували для неповнолітніх засуджених та осіб, які не мають професії, екскурсію до Відокремленого підрозділу «Шахта «Центральна» Державного підприємства «Красноармійськвугілля» з метою ознайомлення підоблікових з умовами роботи на підприємствах вугільної промисловості та робочими спеціальностями професії шахтаря.

Керівники шахти із задоволенням прийняли своїх гостей та організували дуже цікавий захід.

Розпочалась екскурсія з відвідування гірничого диспетчера, де засуджені ознайомились з планом гірничих виробіток, та відвідування контрольного табелю і лампової. Потім присутніх провели промисловою площадкою та показали ствол, яким подається повітря до шахти та здійснюється спуск працівників; кліті, безпосередньо в яких шахтарі опускаються по стволу під землю. Підоблікові побачили скиповий вентиляційний ствол, через який подається на поверхню видобуте вугілля.

Далі гості шахти «Центральна» пройшли до відстійника та побачили куди відкачується вода із шахти з метою запобігання затоплення гірничих виробіток. Ще багато цікавих споруд та будівель на території промислової площадки показали вихованцям відділу КВІ працівники підприємства. Наприкінці екскурсії підоблікові завітали до механічного цеху, де проводиться ремонт гірничошахтного обладнання.

Шахті «Центральна» близько 105 років, на ній працювали та працюють багато людей, чий труд є дуже важким, небезпечним, але таким необхідним та затребуваним у нашому регіоні. Хочеться сподіватися, що ця екскурсія не пройшла даремно та у когось із хлопців виникло бажання здобути в майбутньому саме ту спеціальність, з якою можна працювати у вугільній промисловості.

Старший інспектор Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції 

Ольга Соловйова

Розповідайте про наш сайт: