Неповнолітні вихованці Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції освятили вербу.

Опубликовано 25.04.2016

24 квітня 2016 року неповнолітні підоблікові Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області зустрілися зі своїми старшими наставниками та дізналися, що таке Вербна неділя, а також завітали до Православної церкви Святого Дмитра та освятили вербні гілочки. Підлітки дізнались, що вербна неділя припадає за 7 днів до Великодня та багатьма мовами світу вона називається Пальмовою неділею, однак на слов'янських територіях, де пальми не ростуть, а весна настає з цвітіння верб - Квітною неділею, або Вербною. У Вербну неділю християнами відзначається вхід Ісуса Христа у Єрусалим.

Хлопці відвідали літургію Вербної неділі та під час Богослужіння освятили гілки святою водою.

Співробітники відділу розповіли своїм вихованцям, що гілочки верби мають велику силу, ними люди намагаються захистити себе та своїх рідних від хвороб, тому свячені гілочки треба зберігати упродовж цілого року.

Метою залучення підлітків до даного заходу було виховання духовності у молодого покоління та розуміння ними традицій і походження великих православних свят.

Старший інспектор Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції

Ольга Соловйова