Пенітенціарії Мирнограда зі своїми вихованцями в День Державного прапору приєдналися до активістів Українського Патріотичного Руху Донбасу

Опубликовано 25.08.2016

В День Державного прапору співробітники Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області разом з неповнолітніми вихованцями приєдналися до активістів Українського Патріотичного Руху Донбасу та з патріотичними лозунгами пронесли містом 35 метровий прапор України.

Далі прапор занесли до центрального стадіону де заспівали гімн, міський голова привітав зі святом мешканців Мирнограда, пролунали національні пісні та танцювальний колектив станцював оригінальний танець у синьо-жовтих кольорах. Наприкінці заходу у гору підняли національний прапор.

Свято виявилось дуже зворушливим та патріотичним, це відчули не тільки представники кримінально-виконавчої інспекції, а й їх підоблікові, бо по їх щирих посмішках на обличчі та очам, які горіли, стало зрозуміло, що вони залишились розчулені та задоволені. На думку пенітенціаріїв, виховання молоді повинно бути саме таким, бо участь у подібних заходах залишає глибоких слід у душі кожного.

Вікторія Ємчик,

начальник Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Донецькій області