Підведення підсумків взаємодії з центром соціальних служб

Опубликовано 20.07.2020

З метою досягнення мети Меморандуму про співробітництво між Мирноградським міським відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області та Мирноградським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службами постійно проводиться спільна робота з підобліковими відділу, направлена на їх перевиховання та повернення до соціально-прийнятого способу життя.

Підведення підсумків роботи, проведення аналізу взаємодії, обговорення проблем, з якими стикаються співробітники уповноваженого органу з питань пробації та працівники центру соціальних служб, планування спільних заходів – запорука ефективного співробітництва.

З метою підведення підсумків взаємодії за 1 півріччя в приміщенні Мирноградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 14 липня була проведена робоча зустріч представника уповноваженого органу з питань пробації з фахівцем центру.

Партнери підвели підсумки взаємодії за 6 місяців, обговорили питання, що стосуються підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, проведення соціально-виховної роботи із неповнолітніми та особами молодіжного віку, особливості проведення заходів під час карантину.

Співпраця зі службами міста дає позитивний результат в проведенні соціально-виховної роботи з підобліковими відділу, наданні допомоги особам, які звільняються з місць позбавлення волі, а також дозволяє попередити скоєння злочинів серед осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.