Профілактика наркоманії серед учнівської молоді

Опубликовано 11.04.2019

10 квітня 2019 року співробітники Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області відвідали Загальноосвітню школу №8 м. Мирноград та провели заняття з елементами тренінгу з профілактики залежності від психоактивних речовин.

Провели два заняття з дев’ятими класами, одне з яких на базі оновленого сприянням UNDRUkraine/ПРООН в Україні бібліотечного простору при ЗОШ №8. Упродовж занять визначили причини, які призводять до вживання психоактивних речовин, діти дізнались про шкідливий вплив даних речовин на організм, розглянули інформацію про те, які захворювання викликають наркотичні речовини та як розвивається залежність. Виконали вправу «Маріонетка», під час якої у учасників була змога зрозуміти, як почувається залежна людина,створили образи наркозалежної людини та успішної.

Дані заняття були організовані за підтримки ГО «Портал «Пошук» та адміністрації навчально закладу з метою формування негативного відношення підлітків до вживання ПАР, а також формування позитивного способу життя, вільного від вживання ПАР.

Ольга Соловйова, начальник Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області