Співробітники відділу пробації прийняли участь в автопробігу до Дня незалежності України

Опубликовано 31.08.2020

24 серпня мешканці кількох міст Донеччини відсвяткували День незалежності України традиційним патріотичним автопробігом у бік Донецька. В минулому році в заході прийняли участь 60 машин, в поточному році біля 100 автівок з державними прапорами утворили колону та рушили до с. Першотравневе. Колону утворили патріоти міст Мирнограда, Покровська, Новогродівки, Українська, Селидова та Торецька.

Співробітники Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області вже другий рік приймають участь в даному заході. Цього року відвідали його спільно зі своїми друзями та партнерами ГО «Український Патріотичний Рух Донбасу» та з волонтером відділу.

Також серед присутніх були представники організації ветеранів АТО, Покровського-Ясинуватського міського об’єднаного комісаріату, волонтери, наші захисники, представники різних громадських організацій, місцевої влади, священики та небайдужі громадяни. На кінцевій зупинці в с. Першотравневе вшанували пам'ять загиблих в 2014 році бійців біля Карлівки та Першотравневого.

Патріотичний автопробіг проводиться з 2014 року, кожного разу він об’єднує все більшу кількість осіб, для яких любов до Батьківщини, честь та патріотизм – не пусті слова. Захід дуже хвилюючий, він дає змогу об’єднатися та подякувати кожному захиснику, який боронить рідну землю, за нашу незалежність в умовах сьогодення, а також вшанувати пам'ять тих, кого з нами немає, і кого ми не маємо права забути.