Сприяння волонтера у здійсненні нагляду за засудженими

Опубликовано 15.04.2020

Основним завданням волонтерів є сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи.

В умовах сьогодення, коли в м. Мирноград не здійснює свою роботу місцевий транспорт, іноді проблематично дістатися до необхідної організації з метою отримання важливої інформації для виконання покладених на відділ пробації завдань.

Тоді на допомогу персоналу уповноваженого органу з питань пробації приходить волонтер. Він в свій вільний час має можливість надати відділу допомогу, яка є дуже актуальною для здійснення працівниками своїх функцій.

Так, 14 квітня волонтер, який співпрацює з Мирноградським міським відділом з питань пробації, провів зустріч із старшою квартальною Координаційного комітету органів самоорганізації населення міста Мирноград.

Під час зустрічі були отримані характеризуючі матеріали для заповнення або перегляду оцінок ризику вчинення повторного кримінального правопорушення особами, які перебувають на обліку у відділі, з метою подальшого планування індивідуальної роботи з ними.


Розповідайте про наш сайт: