Свято врожаю в Мирноградській кримінально-виконавчій інспекції, що на Донеччині

Опубликовано 27.09.2016

26 вересня 2016 року психологом Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області для засуджених, які перебувають на обліку в відділі, був проведений захід до Свята врожаю або Різдва Богородиці, з метою виховання в них любові до природи, розвитку творчих здібностей та формування почуття прекрасного.

Засуджені ознайомились з історією та традиціями свята, дізналися що воно присвячене зібраному врожаю, родючості та сімейному благополуччю; до цього часу завершуються польові роботи - закладається основа добробуту сім'ї на майбутній рік. У цей день вшановували і дякували Богородиці за зібраний урожай, бо вважається, що вона дає благополуччя, протегує землеробству та сім'ї.

Співробітники кримінально-виконавчої інспекції зовсім не очікували, що дорослі чоловіки будуть з таким ентузіазмом та старанням виготовляти вироби з овочів та фруктів, однак наприкінці заходу спільними зусиллями пенітенціарії та їх вихованці створили свою маленьку, але дуже гарну виставку з дарів осені.

Ольга Соловйова,

старший інспектор Мирноградського МВ КВІ УДПтС України в Донецькій області