Тонка синя лінія

Опубликовано 22.04.2020

Відзнаку «Тонка синя лінія», як приклад взаємодії пробації та поліції,підтримки правоохоронців,від Мирноградського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області 21 квітня отримали представники Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області.

Тонка синя лінія - фраза і символ, які використовуються правоохоронними органами в багатьох країнах світу, фігурально означає та позиціонує правоохоронні органи як тонку межу між порядком і анархією.

В Україні ця програма почалась як соціальний рух для підтримки поліцейських, якийпершим запустив ветеран війни України з Росією, Леонід Остальцев. В День захисника України один з київських закладів першим вивісив синю стрічку. Згодом до програми долучились заклади Івано-Франківська, Рівного, Дніпра, Чернівців, Маріуполя.

Співробітники Мирноградського міського відділу з повагоюставляться до вартових правопорядку, тому мають за честь стати частиною цієї концепції, допомагатиполіцейським у разінеобхідності, з метоювнеску у загальну справу – зробитисвоємістобезпечним.

Розповідайте про наш сайт: