В Димитрові співробітники відділу КВІ разом зі своїми підобліковими прийняли участь в акції «Зробимо Україну чистою разом»

Опубликовано 25.04.2016

23 квітня 2016 року співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби в Донецькій області залучили своїх підоблікових до участі в акції «Зробимо Україну чистою разом», яка є частиною міжнародного проекту «Let’s Do It World».

Першу всеукраїнську акцію з прибирання парків та зелених зон «Зробимо Україну чистою» було проведено 16 квітня 2011 року. Кожного наступного року ця акція збирала все більше людей та більше міст і населених пунктів нашої країни.

Цього року спільними зусиллями працівники відділу КВІ зі своїми вихованцями здійснили прибирання Димитровського міського парку культури та відпочинку імені Гагаріна, зокрема дитячого майданчику та прилеглої до нього території, бо саме там проводить вільний час велика кількість людей зі своїми дітьми.

Метою залучення підоблікових Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції до участі у акції є виховання у них дбайливого ставлення до довкілля та екології нашої планети.

Начальник Димитровського міського відділу

кримінально-виконавчої інспекції

Вікторія Ємчик

Розповідайте про наш сайт: