Виготовлення привітальної листівки до Дня матері підлітками, які перебувають на обліку в Димитровському МВ КВІ.

Опубликовано 10.05.2016

6 травня 2016 року, напередодні Дня матері, з метою виховання у дітей, які перебувають на обліку, поваги до своєї мами та материнської праці, а також налагодження відносин у родині, співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області, провели майстер-клас для підлітків, які перебувають на обліку, з виготовлення привітальної листівки для найближчих людей у їх житті - матерів.

День матері – міжнародне свято, в яке прийнято вітати матерів та вагітних жінок. В різних країнах цей день припадає на різні дати, в Україні День матері святкується у другу неділю травня, тобто у цьому році – 8 травня.

Співробітники Димитровської кримінально-виконавчої інспекції запросили на захід своїх вихованців разом із мамами та розповіли, що День матері - це один з найбільш зворушливих свят, бо кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє , пробачить , завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

В цей день традиційно прийнято дарувати мамам подарунки, квіти або листівки, тому хлопці під наставництвом працівників інспекції виготовили для них привітальні листівки, на яких об’ємно були зображені гілочка з квітами та чашка на столі, а в чашці лежав пакетик смачного чаю, стік із цукром та цукерка.

Працівники інспекції домовились з хлопцями, що вранці 8 травня кожна їх мама посмакує саме цей чай з цукеркою, заварений сином.

Так приємно та зворушливо було спостерігати, як вже дорослі діти, так старанно та з любов’ю, малювали та клеїли ці аплікації, а мами з такою ніжністю спостерігали за своїми, колись зробившими помилку, але найріднішими синами.

Начальник Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Ємчик Вікторія

Розповідайте про наш сайт: