Залучення волонтерів до співпраці

Опубликовано 07.11.2019

6 листопада Мирноградським міським відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області була проведена співбесіда з громадянином, який звернувся до відділу з наміром стати волонтером та сприяти уповноваженому органу з питань пробації у здійсненні наглядових заходів і проведенні соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації.

З кандидатом проведена особиста бесіда, досліджені моральні та особисті якості, з’ясовані інші відомості, що характеризують кандидата у волонтери пробації, визначено мотивацію та його здатність виконувати визначені завдання. Майбутнім помічником уповноваженого органу з питань пробації була надана необхідна інформація та документи, заповнена анкета та він був ознайомлений з договором про провадження волонтерської діяльності.

Кандидат є членом громадської організації, яка співпрацює з відділом, має досвід волонтерської діяльності та роботи з підлітками, які відвідують громадську організацію, а також неодноразово приймав участь у заходах, організованих для клієнтів пробації. За результатами бесіди кандидатом була написана заява, а після з’ясування ще деякої необхідної інформації з зазначеним громадянином буде підписаний відповідний договір.

Розповідайте про наш сайт: