Як оформити субсидію онлайн, - покрокова інструкція

Опубликовано 02.11.2016

У зв'язку з підвищенням вартості комунальних послуг українці звертаються в органи соціального захисту для оформлення субсидії.

Відповідно до листа Мінсоцполітики від 11.10.2016 №14962/0/14-16/8 згідно п.13 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 (в редакції постанови КМУ від 22.09.1997 №1050, зі змінами) заява та декларація для призначення субсидії мажуть бути надіслані органу соціального захисту населення поштою або в електронній формі через офіційний веб-портал Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з використанням засобів телекомунікаційних систем.

Щоб отримати житлову субсидію, споживач повинен заповнити заяву та декларацію. Надати документи можна в електронному вигляді — заповнивши відповідні форми на сайті — https://subsidii.mlsp.gov.ua/ .

Як оформити субсидію онлайн

Перший крок — потрібно зайти на сайт та вибрати спосіб реєстрації — Подання документів в електронному вигляді. Потім необхідно ввести діючу електронну адресу та підтвердити “Я не робот” і натиснути Продовжити.

Розповідайте про наш сайт: